صفحه اصلی / مقالات / کسب و کار / تکنولوژی های جدید ابزاری برای رهبران کسب و کار
تکنولوژی های جدید ابزاری برای رهبران کسب و کار است که به وسیله آنها می توانند سرعت موفقیت کسب و کار خود را بیشتر کنند و یا در مواردی بتوانند نیروی انسانی خود را کمتر کنند و یا حتی بازخورد بهتری از کسب و کار خود بگیرند.
تکنولوژی های جدید ابزاری برای رهبران کسب و کار

تکنولوژی های جدید ابزاری برای رهبران کسب و کار

تکنولوژی های جدید ابزاری برای رهبران کسب و کار

 

تکنولوژی های جدید ابزاری برای رهبران کسب و کار است که به وسیله آنها می توانند سرعت موفقیت کسب و کار خود را بیشتر کنند و یا در مواردی بتوانند نیروی انسانی خود را کمتر کنند و یا حتی بازخورد بهتری از کسب و کار خود بگیرند.

زمان حاضر این فرصت را برای رهبران کسب و کار به وجود آورده که بتوانند هر روز از وجود یک تکنولوژی جدید بهره ببرند و رهبران کسب و کار باید به بهترین شکل از این فرصت طلایی استفاده کنند امروزه ابزارهای متعددی در اختیارمان هستند و دستمان کاملا باز است تا از این تکنولوژی های جدید برای برندسازی، بازاریابی، جذب مشتری و فروش و حتی رهبری و هدایت کارمندان و مشتریان استفاده کنیم.

امروز قصد دارم چندتا از این ابزارها را معرفی کننم تا رهبران کسب و کار به خوبی آنها بشناسند و استفاده کنند.

 

سایت

امروزه داشتن سایت یکی از ضروری ترین ابزارها برای هر کسب و کاری است فکر می کنم این جمله از بیل گیتس باشد که می گوید کسب و کاری که در فضای آنلاین نباشد اصلا وجود ندارد. امروز می بینیم که این حرف کاملا درست است امروزه فضایی فراهم شده که دیگر نیاز نیست اگر فردی به دنبال کالایی است حتما مسیری کاملا طولانی را برای خرید آن طی کند. کافی است سرچی در اینترنت انجام دهد سایتی که آن کالا یا خدمت را ارائه می دهد را پیدا کند و پول آن را آنلاین واریز کند و درب منزل تحویل بگیرد. حالا فرض کنید کسب و کار شما در فضای آنلاین حضور نداشته باشد این شانس بزرگ فروش و برندسازی را از دست خواهید داد.

چه دلتان بخواهد چه نخواهد امروزه  اکثر مردم دارند به سمت فضای آنلاین پیش می روند و شما هم به عنوان رهبر کسب و کارتان باید برنامه ای برای داشتن یک سایت به روز و منظم داشته باشیم و از این ابزار قدرتمند به خوبی استفاه کنید.

 

استفاه از تلگرام

امروزه شبکه های اجتماعی خیلی زیاد بین مردم طرفدار پیدا کرده اند و فرصت مناسبی را برای صاحبان کسب و کار فراهم آمدهدتا از این ابزار در جهت موفقیت در کسب و کارشان استفاده کنند. البته اکثر مردم از این ابزار برای تفریح استفاه می کنند ولی شما به عنوان رهبر کسب و کارتان باید در جهت کسب و کار استفاده کنید و این کار باعث جدا شدن شما از رقبایتان می شود.

شما خیلی راحت با ایجاد یک کانال در تلگرام  و تولید محتوای مناسب برای آن در جهت موفقیت کسب و کارتان می توانید حرکت کنید.

البته حق ندارید بدون اجازه کسی آن را در کانال خود عضو کنید. درست ترین روش این است که یک پیشنهاد و دلیل ارائه دهید که فرد با میل و رضایت خودش عضو کانال شما شود به طور مثال بگویید اگر عضو کانال تلگرام شما شوند از آن طریق می توانند از تخیف ها و جشن واره های شما مطلع شوند.

همچین این ابزار به علت این که خیلی در دسترس تر و راحت تر است نسبت به ابزار های قدیمی می تواند جایگیزین خوبی باشد به طور مثال فکس یک ابزار قدیمی است که حتما باید در محل کارتان حضور داشت باشید تا بتوانید از آن استفاده کنید همچین حتما نیاز است که یک خط تلفن را به آن اختصاص دهید در عوض تلگرام این فرصت را به شما می دهد در هر کجا از ان استفاد کنید و اسناد مورد نظر خود را به راحتی به دست دیگران برسانید.

مزیت دیگر تلگرام این است که می توانید در درون مجموعه خود یک کانال یا گروه تشکیل دهید و کارمندان خود را عضو آن کانال کنید، اگر دستور یا راهنمایی لازم بود لازم نیست تلفن را بردارید به تک تک کارمندان تذکر بدهید یا مراجعه حضوری داشته باشید کافی است از طریق کانال خود اطاع رسانی را انجام دهید.

 

اینستاگرام

ابزار دیگری که این روزها خیلی بین مردم طرفدار پیدا کرده اینستاگرام است. تکنولوژی که شما باید به درستی از آن برای رهبری کسب و کارتان استفاده کنید کافی است یک اکانت بسازید و در قسمت بایو بنویسید شما کی هستید چه خدمات و کالایی ارائه می دهید و یک دلیل بدهید که چرا باید شما را فالو کنند. مثلا اعلام می کنید که به فواصل گوناگون کپن تخفیف در اینستاگرامتان قرار خواهید داد یا اینکه هر روز در مورد شغل خود یک آموزش به مردم می دهید مثلا شغلتان لباس فروشی است و هر روز یک تکنیک در مورد شناخت لباس برند از غیربرند یا اینکه چگونه باید انواع لباس ها را شست اطلاعات به مشتریانتان می دهید.

زمانی که فالوورهای شما زیاد شد دیگر برند شده اید و می توانید فروش خود را افزایش دهید.

 

برای موفقیت در کسب و کارتان از امروز شروع به استفاده از این سه ابزار قدرمتمند کنید.

این مطالب را نیز ببینید!

راهکارهایی برای استخدام کارمند مناسب

استخدام کارمند مناسب

استخدام کارمند مناسب   یکی از عوامل مهمی که باعث موفقیت یک تیم یا سازمان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره رایگان راز و رمزهای مدیران ثروتساز
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد.
همین الان اولین درس دوره رایگان به ایمیل شما ارسال شد!
برای شرکت در این دوره رایگان و فوق العاده
کافی است ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید
برای دریافت آموزش های بیشتر
در خبرنامه عضو شوید
عضویت شما با موفقیت انجام شد!
منتظر خبر های خوب ما باشید
فرم درخواست جلسه کوچینگ
لطفا صبر کنید